خرید صندلی مدیریتی بسیار زیبا پایه چرخدار M332B

خرید صندلی مدیریتی زیبا پایه چرخدار

کد محصول M332B

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

خرید صندلی مدیریتی با دسته های قابل تنظیم و حرکتی که دارای پایه پنج پر چرخدار می باشد ، همچنین طراحی ساده و خاص این صندلی جزو صندلی هایی قرار گرفته است که بسیاری از مخاطبین را شیفته خود ساخته است . رادسیستم توانسته است در این چند دهه اخیر ، خود را نسبت به سایر رقبا ارجحیت بخشد و بتواند خدمات و گارانتی معتبری را در کنار تولید با کیفیت ارائه نماید .

تامین بودجه ملزومات اداری مانند میز و صندلی طبی و ارگونومیک رنگ سفید یا سایر رنگها یکی از دغدغه های مشتریان ما در این اوضاع اقتصادی است . با افزایش قیمت های مواد اولیه و متریال تولید مبلمان اداری ، برخی از مردم بعضا با سختی دچار میشوند ولی ما به شما راهکار های ویژه ای میتوانیم ارائه دهیم . یکی از آن راهکارها خرید قسطی صندلی گردان آزمایشگاهی ، میز و نمیکت مدرسه است اما ما در مجموعه مان این امکان را نداریم به دلیل اینکه مجبور به افزایش قیمت ها میشویم و در آخر مشتری متضرر میشود . ما راهکارهای بهتری به شما ارئه میکنیم .

 

صندلی های خاص و دسته های قابل تنظیم و متحرک

  • مدل: M332B
  • ساخت: رادسیستم
  • توضیحات: ارتفاع پایه تا بالای نشیمنگاه 60-48
  • سطح نشیمنگاه 46
  • طول صندلی(از پشت تا جلوی نشیمنگاه) 56
  • عرض صندلی(فاصله دسته ها از نقطه بیرونی) 60
  • قابل عرضه با روکش چرمی می­باشد.
   

مثلا اینکه شما چند ماه سود و درامدتان را پس انداز کنید و بیاید مدلهای روز و جدید را با تخفیف ویژه به شما ارائه دهیم حتی برای خرید صندلی مدیریتی بسیار زیبایی که همیشه به شما انرژی میدهد . همه اول میخواهند به سراغ گزینه های قسطی بروند و محاسبه نمیکنند اگر پولشان نقد باشد ، نه تنها هیچ ضرری نمیکنند بلکه در این بازار که پول نقد حرف اول را میزند ، میتوانند همانند همکاران این صنف از تخفیفات باور نکردنی بهره مند شوند و این خود یک نوع سرمایه گذاری و درامدزایی برای شرکت شما محاسبه میشود .

کارشناسان مختلف در این حوزه به صورت رایگان آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشند ، شما میتوانید از مطالب بسیار گسترده این سایت که به صورت کاملا رایگان برایتان تدوین و فراهم شده است بهره مند شوید و یا به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . در صورت تایید نهایی محصولات را برایتان ارسال مینماییم . چرا که معمولا مشتریان پرداختشان را که انجام میدهند محصولات از انبار برایشان ترخیص شده و در محلشان تحویلشان می گردد .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد