خرید صندلی انتظار ارزان تشک دار اینترنتی W4410

خرید صندلی انتظار ارزان تشک دار

کد محصول W4410

تومان 1.950.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.950.000

خرید صندلی انتظار ارزان تشک دار و توپر بسیار چشم نواز و راحت برای کاربر می باشند و با مدل های پانچی فلزی تفاوت دارند ، این صندلی ها که در تصویر مشاهده میکنید با داشتن تشک های نرم و بسیار کلفت که با تزریق سرد پلی یورتان تولید شده ، به هیچ عنوان در طول زمان تغییر فرم نداده و نمی دهد ، این صندلی با بدنه فلزی بسیار مستحکم و رکش الکترو استاتیک مشکی رنگ تولید شده است .

یکی دیگر از فعالیت ها این است که نسبت به صنفتان تصمیم بگیرید که آیا بهتر است که چه نوع صندلی انتظاری خریداری کنید ، مثلا خانم دکتری مطب و کلینیک زیبایی در یکی از شهرستان ها احداث کردند که از ما تمامی صندلی های انتظارشان را خریداری نمودند . این صندلی ها با پایه های براق نقره ای که زیبایی خاصی را به محیط میبخشد و همچنین روکش سبز زیبایی برای صندلی ها انتخاب نمودند .

 
  • مدل: W4410
  • ساخت: راحتیران
 

دکوراسیون ایشان نیز با ترکیب رنگ نقره ای و سبز و سفید تلفیق شد که از زیبایی دو چندانی برخوردار بودند چرا که برای دکوراسیون ایشان نورپردازی های خاص هنری در نظر گرفته شد که با نورها و هالوژن های جدید اس ان دی و ال ای دی تزئین شده و حسی فوق العاده خاص و چشم نواز را در مخاطبین ایجاد می نمود . پس ترکیب رنگ و زیبایی شناسی در کنار ترکیب بندی بسیار میتواند محیط شما را نسبت به صنفتان متناسب سازد ، میتوانید برای اطلاع از قیمت صندلی چهارپایه ، صندلی و میز انتظار نیز براحتی با ما تماس بگیرید .

برای سفارش محصول در تنوع رنگی بسیار وسیع میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ، این مجموعه آمادگی ارائه محصولات در جلوی درب شما را دارد ، حالا خواهد عراق ، افغانستان یا هر یک از شهر ها و شهرستان های ایران باشد ، لذا در زمینه بسته بندی و باربری نیز ما تجارب بالایی داریم که میتوانیم به شما کمک های شایانی بدون منت داشته باشیم .