تولید ارسال مبل خانگی روکش پارچه چرم SF-102-03

تولید ارسال مبل خانگی روکش پارچه چرم

کد محصول SF-102-03

تومان 6.500.000

راهنما 09126132197

قیمت 6.500.000

مبل فوق که در عکس ملاحظه می نمایید برای زمین های آزاد بدون فرش طراحی شده که یا روی سنگ ، سرامیک و پارکت قرار بگیرد . همچنین مدل مبل  SF-102-03 که به خانواده کات Cut معروف میباشد و طول پشت تا پشت آن دو متر و هفت سانت می باشد و ارتفاع کامل آن از سطح زمین 70 سانتی متر که از عرض 77 سانت به راحتی عبور می کند .

بسیاری از مبلمان در حال حاضر با مدل خطی طراحی و تولید میشوند که در این چند صد سال اخیر بسیار مورد توجه بوده است . یعنی فرم آن 2 نفره یا حتی چهار نفره در کنار یکدیگر به صورت خطی مینشینند اما در حال حاظر فرم های دیگری مانند دایره ، نیم دایره و بیضی نیز بوجود آمده اند ، درواقع بهترین فرم را باید نسبت به فضای خانه خودتان تشخیص دهید .

 

مسائل مربوط به مبل خانگی مدل هلگر بزرگ و با عظمت و خاص

  • مدل: SF-102-03
  • ساخت: هلگر
  • خرید اینترنتی مبلمان هلگر بدون نیاز به حضور
  • با گارانتی 36 ماهه
 

مثلا اگر از مبل راحتی گرد و دایره شکل با شعاع سه  متر استفاده میکنید بهتر است میز پذیرایی وسط آن نیز گرد باشد ، همینطور گچ بری سقف و حتی کناف گرد طراحی شده باشد ، همچنین فرش زیر آن نیز کمی با حاشیه بزرگتر از مبل دایره باشد . که با این سبک بسیار منعطف ، ذهن نیز از آرامش بیشتری برخوردار است .

دقت کنیم که نیاز نیست حتما مبلمان کاملا گرد و دایره ای باشد . ممکن است شما دو مبل منحنی بسیار زیبا با قیمت مناسب خریداری کنید و فاصله اینها را طوری روبروی هم قرار دهید که با دو صندلی در سمت چپ و دو صندلی در سمت راست حس دایره را ایفا کند که با داشتن یک میز پذیرایی دایره ای شکل به زیبایی آن می افزایید .

 برای مشاوره جهت انتخاب و چیدمان صحیح مبلمان نسبت به محیط منزل خود کافیست با شماره راهنما تماس بگیرید ، این مجموعه با جدیدترین تکنولوژی ها میتواند محیط شما را اندازه گیری دقیق نماید و نقشه کار نهایی را بصورت سه بعدی و کاملا رایگان در اختیارتان بگذاریم چرا که در صورت عقد قرار داد اجرای دکوراسیون و مبلمان ، هزینه ای بابت طراحی دریافت نمیگردد و حتی محصولات به محل شما ارسال شده و نیازی به خرید حضوری ندارید .