تعمیرات میز اداری مبلمان تخصصی تهران ایران

تعمیرات میز اداری مبلمان تخصصی تهران ایران

راهنما 09126132197

در زمینه تعمیرات صندلی به مطالب بسیار کارامدی اشاره کردیم ، حال در این قسمت میخواهیم به نکاتی در مورد تعمیرات میزهای اداری بپردازیم . معمولا میز ها از جنس ام دی اف یا نئوپان میباشد ، البته در ایام قدیم تر میز های اداری از جنس فلزی و آهن بودند که مشکلات خاص خود را داشتند .

در صورتی که شما نیاز به تعمیر میز خود داشته باشید . برای مثال در حال جابجایی میز بودید و یا روی زمین میکشیدید ، به صورت ناگهانی یکی از پایه های آن میشکند و یا پس از گذشت زمان رنگ و روی آن از حالت نو خارج شده و حتی خوردگی های جزئی در گوشه و کنارش دیده میشود . میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

اگر شما از این مجموعه انواع میزهای اداری را خریداری نموده اید از جمله میز کنفرانس ، میز کارمندی ، میز کارشناسی ، میز مدیریتی و غیره ، در صورتی که خرابی برای میزتان اتفاق بیوفتد و نیاز به تعمیرات باشد ، میتوانید از گارانتی آن بهره مند شوید و همچنین در صورتی که گارانتی میز به اتمام رسیده با پرداخت مبلغی جزئی آن را برایتان تعمیر مینماییم .

یکی از پر طرفدار ترین خدمات تعمیر مبلمان ادرای ، تعمیر انواع میز و صندلی اداری میباشد ، مخصوصا رنگ نمودن مجدد میز های چوبی از قبیل MDF و نئوپان که میتوانید با درخواست تلفنی از کارشناسان ما رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید تا نقاش یا مرمت کار به محل شما در سراسر ایران حضور یابند و مشغول به فعالیت شوند .

 

عمر تعمیرات در این روند اقتصادی که رقم ها بسیار نجومی شده است بسیار مقرون به صرفه است . در واقع اگر یک میز بسیار پر ابهت و با جلال و جبروتی دارید که هنوز بعد از مدت ها جزو گرانترین میزها به شمار می آید ولی از لحاظ ظاهری آن تمیزی و برق نو بودن خود را از دست داده ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید تا به سرعت کارشناسان ما هماهنگی های لازم برای اعزام متخصصین را انجام دهند .