تخت خواب خانگی قابل تنظیم سونیا ایتال فوم

تخت خواب خانگی قابل تنظیم ایتال فوم

کد محصول سونیا

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

تخت خواب خانگی که همسران روی آن بخواب میروند یکی از مهمترین لوازم و مبلمان منزل می باشد . این تخت ها از تنوع بالایی در ساخت برخوردار هستند که در بازار مدل های سنتی و یا مدرن موجود می باشد ، مهمترین نکته قبل از پسندیدن ظاهر آن ، دقت به رعایت استاندارد های ابعاد تخت ها می باشد که شخص بتواند راحت روی آن بنشیند و سپس بخوابد و بالعکس راحت بلند شود و از روی تخت بیرون آید .

جدا از خود تخت ، تشک آن نیز از اهمیت بالایی برخوردارد است ، اینکه چه تشکی خریداری میکنید با چه برندی و آیا طبی خوش خواب است ، ارتوپدیک است یا فنزی می باشد . قطعا برند های بسیار متفاوتی وجود دارد که جدید تشک زست بسیار در تبلیغات فعال شده است اما بهتر است مشاوری امین برای سلامت بدن خود در این زمینه داشته باشید ، انواع صندلی طبی ارگونومیک مناسب برای کاربرد طولانی فوم سرد ، پارچه ای چرمی را نیز از ما بخواهید ..

 
  • مدل: سونیا
  • ساخت: ایتال فوم
 

برخی از تخت ها با کمی انحراف در تولید و یا یکی دو سانت کوتاه یا بلند ساخته شدن عرض و طول موجب میشوند که تشک یا بدرستی داخل تخت جا نیوفتد و یا کمی اطرافش خالی بوده و لق بزند . لذا برای اطمینان از این موضوع حتما از کارشناس فروش سوال کنید که ابعاد استاندارد هر تختی را به شما بگویند و تشک به اندازه آن برایتان ارسال کنند .

برای بسیاری از هموطنان پیش آمده که در منزل افراد کم توان ، سالمند و یا معلول داشته باشند و با مشکلاتی برای حرکت این فرد درون منزل و بخصوص استفاده از سرویس بهداشتی و حمام داشته باشند . بهتر است از مراکز تخصصی مناسب سازی منازل سالمندان و افراد کم توان بخواهید تا با هزینه ای جزئی دستگیره کمکی در حمام و راهرو نصب کنند و صندلی حمام چرخدار برایتان ارسال کنند .

ما در مجموعه برندبرتر به زندگی با کیفیت بالاتر شما عزیزان فکر میکنیم و تمام سعیمان را گذاشتیم که در کنار زیبایی محیط از جمله دکوراسیون و مبلمان ، سطح رفاه شما نیز بالاتر رود . شما میتوانید با تماس به ما از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شوید و محصولات مورد نظرتان را به راحت انتخاب کنید تا برایتان در سراسر ایران تحویل دهیم .