بهترین صندلی هلگر مدیریتی اتاق رئیس BC-105-01

بهترین صندلی هلگر مدیریتی اتاق رئیس

کد محصول BC-105-01

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی بسیار مجهز و جالبی که در تصویر مشاهده میکنید با کد BC-105-01 شناسایی شده و دارای ظاهری فشن می باشد که توسط شرکت هلگر طراحی و تولید گشته است . دسته ها و قسمت نشیمنگاه این صندلی با مدل های قبلی بسیار شبیه است اما مدل قوس پشتی ، ضخامت و طرح خطوط افقی به همراه پشت سری آن جدید و منحصر به فرد است .

طراح این صندلی میخواسته هنر خود را در فرم پشتی به رخ بکشاند و این مفهوم را برساند که تنها با تغییر یک پشتی میتوان ظاهری بسیار متفاوت ، مدرن و جدیدی را برای مشتریان عرضه نمود . با این فن قوی توانسته هزینه های تولید را کاهش داده چرا که سایر قطعات از صندلی های قبلی تعبیه می شود .

 

صندلی هلگر مدل باس یا Boss که به معنی رئیس می باشد

  • مدل: BC-105-01
  • ساخت: هلگر
  • خرید اینترنتی بدون نیاز به حضور
  • امکان انتخاب از کالیته رنگ بسیار متنوع
  • دارای دو سال گارانتی
  • ضمانت اصالت کالا
 

لذا این محصول با قیمتی بسیار رقابتی عرضه شده و میتوانید به تعداد بالا برای محل کار خود خریداری نمایید . قطعا بدلیل داشتن اصول ارگونومی شما نیز مانند سایر مشتریان از این صندلی راضی خواهید بود . بدلیل داشتن قوس به داخل در قسمت پایین پشتی ، افرادی که دچار گودی کمر نیز هستند به سادگی میتوانند از آن استفاده کنند .

مکانیزم و جک این صندلی از نوع پیشرفته است که با چرخاندن پیچ زیر این صندلی میتوانید میزان نرمی و صفتی آن را مشخص کنید و با یکی از اهرم ها قفل شدن و یا ارتفاع صندلی را تغییر دهید . این صندلی با روکش چرمی یا پارچه ای به انتخاب شما تولید شده و در رنگ های بسیار متنوعی ارائه می شود .

لطفا برای سفارش محصول با شماره ما تماس بگیرید و پس از مطلع شدن از تمامی اطلاعات کارشناسان ما میتوانید آدرس خود را بدهید تا در این ترافیک ، آلودکی هوا و صوتی شهر دیگر به آن نیافزایید و به راحتی آن را در محل خود در سراسر ایران تحویل بگیرید . مشاورین ما از سابقه 50 ساله این فروشگاه و تجارب کسب شده میتوانند یاری رسانتان باشند .