بهترین صندلی مدیریتی T9911 آرامش و نرمی خاص

بهترین صندلی مدیریتی آرامش نرمی خاص

کد محصول T9911

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

صندلی چرمی کاراگاه گجت را بخاطر می آورید ؟ ما در این قسمت یک صندلی از کارخانه راحتیران به شما معرفی میکنیم که میتوانید به سادگی حس و حال کودکی خود را فعال کنید چرا که این صندلی هم شیک است و هم پر ابهت که تمام چرم شده است . پایه های کروم دایکاست این صندلی به زیبایی آن افزوده است و برای مدیران و یا کاراگاهان و افسران پلیس آگاهی نیز بسیار مورد مناسبی به شمار می آید .

 

محصول فوق که در تصویر میبینید از اصالت کالا بخوردار است ، یعنی مورد تولید خود کارخانه اصلی راحتیران است و کارگاه های کوچک غیر استاندارد تولیدش نکرده اند . همچنین میتوانید در نظر داشته باشید که ما به شما تضمین اصالت کالا را میدهیم و درصورتی که راحتیران بهترین صندلی مدیریتی شما را اصلی قلمداد نکرد ، ما آن را بدون چون و چرا پس میگیریم و کل مبلغ را به شما پس میدهیم .

تمیز نگاه داشتن مبلمان اداری یکی از مقوله هایی است که هرکسی از نحوه و چگونگی انجامش اطلاعات ندارند و معمولا بعد از دو سه سال می بینند که چقدر میز یا صندلیشان خراب یا کهنه شده است . ما برای این بخش به شما اطلاعات ناب و کم یاب را میدهیم و هنگام ارسال بار و تحویل ، توضیحات لازم را به شما خواهیم داد ، پس نگران این قسمت نباشید .

 

صندلی برای مدیران خاص مدل گاراکاه گجت مناسب ماموران اطلاعاتی

  • مدل: T9911
  • ساخت: راحتیران
  • توضیحات: مکانیزم 4حالته پایه کروم دایکاست دسته چرم
   

کد این بهترین صندلی مدیریتی T9911 است که میتوانید با نام بردن از آن کالیته رنگش را به صورت تلفنی دریافت نمایید و پس از انتخاب محصول را در محل تحویل بگیرید . ما در این مجموعه مشاوره رایگان نیز به شما میدهیم وامیدواریم نظراتمان باب میل شما واقع شود . البته کارشناسان ما با پشتی مدیریت مجموعه آموزش های لازم را دیده اند و با رویی خوش به شما پاسخ میدهند .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد