با ال کناری میز مدیریت یراق آلات مرغوب ساخت ایستا

میزمدیریت ایستا یراق آلات خرید آنلاین

کد محصول IM200

تومان 4.720.000

راهنما 09126132197

قیمت 4.720.000

مجموعه مدیریتی IM200 مناسب برای مدیران با ایده های امروزی . استفاده از تمام فضای میز با کمک یراق آلات و نیز بهره گیری از گوشه های تیز و دوری از سطوح منحی در طراحی فلت ، مدرن و امروزی میز مدیریت IM200 بسیار موثر بوده است . استفاده از ترکیبات MDF , High Glass و نیز آلومینیوم از دیگر ویژگی های این میز مدرن ساخت ایستا میباشد .

برای انتخاب محصول مورد نظر کافیست تصاویر موجود در این سایت را ملاحظه فرمایید و در صورت احتیاج به اطلاعات بیشتر برای انتخابی راحت تر مطالب عنوان شده در هر صفحه را مطالعه نمایید . در هر زمان از بررسی هایتان ، سوالی ذهن شما را درگیر نمود کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید .

این میز مدرن مدیریت با دارا بودن قسمت ال شکل می تواند به سادگی برای لوازم کاری شما مانند کیف ، پرونده ها و یا حتی تلفن رو میزی مناسب باشد . برخی مشتریان نیز با خلوتی میز بیشتر ارتباط برقرار می نمایند . یکی از مشتریان ما از مدیران میانی یک شرکت بود که با همکاران خود هماهنگی های لازم را انجام داده بود و هزینه خرید این میز مدرن و به روز را به صورت اشتراکی به دست آورد و برای تولد مدیرشان این میز را خریداری نمودند که ما هم تخفیف مورد توجهی را برایشان در نظر گرفتیم .

 

اطلاعات محصول با ال کناری میز مدرن مدیریت یراق آلات مرغوب ساخت ایستا

  • مدل: IM200
  • ساخت: ایستا
  • ارتفاع/عمق/پهنا: 220/170/75
  • رنگ بندی: گردویی - زبرانو - زینگانا - ترکیب رنگهای فوق با سفید گلاسی و مشکی گلاسی

مدل طراحی فلت این میز با گوشه های زاویه تیز حالتی تخت ایجاد نموده و سادگی زیبایی را به رخ می کشد . نمایش آن در تصویر شاید مانند واقعیت ابهت آن را نشان ندهد ولی مطمئن باشید زمانی که برایتان ارسال شود و از نزدیک ببینید خاطرتان از لحاظ مدرن بودن و جذاب بودن آن راحت خواهد شد .

ابتدا ابعاد اتاق مدیر را با ابعاد این میز مطابقت دهید ، سایز ارتفاع میز که به صورت استاندارد 75 سانتی متر می باشد و اندازه عرض آن نیاز به 170 سانت یعنی یک متر و هفتاد سانتیمتر دارد ، همچنین پهنای میز از جلو 220 سانت است که معادل دو متر و بیست سانتی متر می شود . یعنی در مجموع اتاق مورد نظر باید حداقل 9 متر مربع باشد تا فضای کافی برای صندلی های مخاطب و مدیریتی نیز وجود داشته باشد ، شما عزیزان برای اطلاع از قیمت صندلی چرمی ، میز شیشه ای سفید چوبی ، دکوراسیون اداری با تلفن روی سایت تماس بگیرید .

طرح های رنگی این میز مدرن مدیریت با تنوع بالایی ارائه می شود که از جمله آن ها می توانم به رنگ چوب گردویی ، زبرانو ، زینگانا ، ترکیب رنگ های فوق الذکر با سفید براق و مشکی براق امکان پذیر است . برای مشاهده تنوع رنگی در صورتی که به شماره ما در این سایت تماس بگیرید می توانید از کارشناسان ما بخواهید تا نمونه رنگ ها را در فضای مجازی شما ارسال کنند .

 

همچنین شما عزیزان می توانید درخواست تلفنی ارسال این میز مدرن مدیریتی با طراحی فلت یا تخت ، به سراسر شهر های ایران از جمله تهران را بدهید . سایر شهرستان ها مانند کهگیلویه و بویراحمد ، سی سخت و حتی بندر انزلی نیز امکان تحویل محصول را دارند .