میز ایستا IC300 کارمندی محفظه مناسب کیس کامپیوترکیبورد

ایستا ic300 میز کامپیوتر کارمندی

کد محصول IC300

تومان 1.150.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.150.000

این میز کاربردی کارمندی یکی از انواع میز های بسیار معروف برند ایستا می باشد که دارای ویژگی هایی مانند کمد کناری ، کشو ، جای کیس کامپیوتر ، محفظه کشویی کیبورد و غیره می باشد . میز کاربردی آی سی 300 ایستا می تواند در مجموعه میز های کارمندی قرار بگیرد . پس از آن که توانستیم با طراح این مجموعه ارتباط برقرار کنیم سوالاتی در مورد اینکه این میز کاربردی چه خصوصیات ویژه ای نسبت به سایر مدل های ایستا دارد پرسیدیم . در ادامه با شرح دقیق فناوری استفاده شده در تولید این میز با دوام و پر کیفیت به معرفی کامل آن می پردازیم .

این میز کاربردی پرسنلی از دو قسمت کناری سمت چپ و راست بهره مند است که در این دو فضاهای خوبی برای قرار گیری لوازم کاربر وجود دارد . برای مثال فضای بدون در سمت راست میز برای قرار گیری کیس کامپبوتر یا همان جعبه سخت افزار که با ارتفاع خوبی برای قرار گیری کیف لوازم جانبی روی کیس نیز میسر می شود و همچنین کمد سمت چپ که دارای درب قفل دار می باشد و می توانید پرونده ها و زومکن های خود را داخل آن بگذارید .

بالای این کمد از کشوی باریکی استفاده شده که میتوانید لوازم کوچک خود را در آن به صورت مرتب بگذارید . دستگیره های در ها از مدل بروز بهره برده و حالت آویز دارند . درخشندگی این دسته بر روی زیبایی میز تاثیر گذار می باشد . همچنین در بخش وسطی میز که کاربر با صندلی می نشیند و پای خود را داخل می برد قسمتی به صورت کشوی بدون در طراحی شده تا کیبورد را روی آن قرار دهید و بتوانید به سادگی با ارتفاع پایین و خم نشدن مچ دست تایپ کنید .

 

ویژگی های میز کاربردی ایستا مدل IC300 کارمندی دارای محفظه مناسب کیس کامپیوترو کیبورد

  • عرض 60 سانت استاندارد
  • طول 120 و ارتفاع 75
  • دارای محفظه کیبورد
  • فاصله صفحه روی میز با کمد
  • کمد در دار
  • جایگاه کیس
  • دو سال گارانتی معتبر
 

کارمندانی که تایپیست های ماهری هستند معمولا در بیشتر مواقع از این نوع جای کیبوردی ها استقبال فراوانی می نمایند . همچنین میز تحریر روی آن با کمی فاصله از کمد پایین میز تولید گشته است که فضایی نیمه مخفی را در اختیارتان قرار می دهد و حتی می توانید در آنجا موس خود را قرار دهید تا هم ارتفاع کیبوردتان باشد . میله های درخشنده بسیار زیبا وظفیه فاصله دادن صفحه روی میز را به عهده دارند و می توانند به سادگی زیبایی دو جندانی به اتاق کارمند ببخشند .

عمق این میز به سایز استاندارد کارمندی یعنی شصت سانتی متر می باشد و طول آن یک متر و بیست سانت که در ارتفاع 75 سانت کاملا طبیعی و مانند نمونه های بین المللی اجرا شده است . شما چه برای نوشتن و چه برای تایپ کردن بر روی این میز احساس راحتی خواهید داشت . تنوع رنگی آن نیز بسیار گسترده است و شامل رنگ های چوبی افرا ، بلوط تیره ، ونگه و افرا ، ونگه تنها و حتی رنگ های مورد علاقه شما که در صورت نیاز به سرعت تولید می گردد ، همانطور که میدانید بویژه میزهای پرسنلی کارمندی فضای مخصوص کامپیوتر و کیس کیبورد را نیز معمولا دارا میباشند .

 

برای سفارش این میز کاربردی کارمندی کافیست با تماس به شماره تلفن راهنما از او بخواهید تا به آدرس شما هر چند عدد که میخواهید ارسال نماید . برای تعداد بیشتری که سفارش می دهید ما به نسبت تخفیف های ارزنده ای در نظر می گیریم .