انواع صندلی مدیریتی سیلا دسته و ارتفاع قابل تنظیم

انواع صندلی مدیریتی سیلا فروش اینترنتی

راهنما 09126132197

در این قسمت از سایت به انواع صندلی های مدیریتی برند سیلا میپردازیم و هر آنچه که این کارخانه در دسته بندی صندلی مناسب مدیران تولید نموده است را برایتان شرح میدهیم . لذا شما میتوانید در قسمت زیرین این مطلب ، تک به تک محصولات مختلف را مشاهده نموده و اطلاعات بسیار مفید و مختصری را داشته باشید .

 

انواع قیمت صندلی های مدیریتی برند Silla co با کد محصول

  • جدیدترین مدل M28q با دسته های قابل تنظیم
  • صندلی مدیریتی M27q همانند سری های M17q
  • صندلی بزرگ پر ابهت برای مدیران کد M22q همانند سری های M11q
  • دارای گارانتی معتبر سیلا
 

در بسیاری از شهر های شلوغ دنیا که مانند شهرهای پرترافیک ایران از جمله تهران ، مشهد ، قم ، اصفهان و غیره میباشند با ترفند های خلاقانه توانسته اند بخش عظیمی از این معضل را حل نمایند . یکی از این ترفند ها خرید غیر حضوری میباشد که با این کار دیگر نیاز به حضور در سطح شهر نیست .

قطعا سایت های اینترنتی و فروش های تلفنی به همراه مشتریان همگی دست به دست هم میدهند تا شهر برای افرادی که برای دلایل ضروری به خیابان ها میروند خلوت تر بوده و مردم با این فرایند از هوای پاک شهرشان نیز حفاظت مینمایند تا صبح ها همگی با تنفس در بوستان های محله هایشان از این نعمت بزرگ لذت ببرند .

البته ممکن است شما در این لحظه بگویید سایت های اینترنتی با مراحل بسیار پیچیده برای پرداخت آنلاین و دردسر های جانبی مانند طول کشیدن رسیدن محصولات و غیره بیشتر از شما انرژی میگیرند .. بله درست میگویید اما با گذشت زمان افراد مختلف در همه صنف ها وارد اینترنت شده و تبلیغات یا آگهی داده اند که شماره تلفن همراهشان وجود دارد ، هدیه ما به شما زیبایی و دوام محصولات ارائه شده میباشد چرم باکیفیت ، mdf و انواع چوب مرغوب ..

 

در این صورت شما میتوانید به سادگی از آنها بخواهید تا ظرف مدت کوتاهی در حدود 3-4 ساعت محصولات میزهای بادوام ، صندلی چرخدار یا خدمات مورد نیازتان را برایتان ارسال نمایند . شاید مبلغ ناچیزی هزینه پیک بگیرند اما به منتظر ماندن برای سه یا چهار روز که محصول را تحویل بگیرید میصرفد و یا اینکه بخواهید خودتان در این شلوغی ها به شرح بیایید که دیگر اصلا به صرفه نیست ..

شما هر گونه صندلی یا میز و مبلمان اداری که لازم دارید را به ما از طریق تلفنی بفرمایید تا بدور از تمامی پیچیدگی های پرداخت آنلاین ، آن را برایتان ظرف چند ساعت در تهران یا دورترین شهرستان ها نسبت به تهران ارسال نماییم . مشاورین ما در اسرع وقت کار شما را راه انداخته و کمک شایانی در حفاظت از سلامتی و وقت شما دارند .

   

صندلی مدیریتی سیلا زیبایی آبکاری کروم

کد-محصول m11

تومان 720.000

صندلی سیلا مدیریتی مدل m11 با فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با آبکاری کروم که دارای اتصالات پشتی از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) می باشد که دسته از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) مکانیزم متشکل از شاسی فلزی رنگ پودری و پایه از لوله ضخامت mm2 با فرم اختصاصی و پوشش آبکاری نیکل براق است .   ویژگی های اختصاصی صندلی مدیریتی برند Silla co مدل ...ادامه مطلب

Silla co مدل : m11 ساخت : سیلا روکش چرم با انتخاب کالیته رنگ فراوان پایه پنج پر چرخدار براق با آبکاری کروم دارای گارانتی معتبر از کارخانه   روکش چرم PU مرغوب با زیرکار فوم فشرده و پارچه کریستال و فرم دهی به وسیله دستگاه هایفرکانس شده است . همچنین جک صندلی با کورس cm10 بسیار براق و زیبا در محیط کار به چشم میخورد . این صندلی برای مدیران و مهندسین صنایع مناسب می باشد ، چرا که از ظرافت خاص خود بهره مند است .   منظور از صندلی ارگونومیک چیست ؟ بسیاری از ما در حین فعالیت کاری چه در پشت میز کامپیوتر و چه در پشت میز یادداشت و مطالعه دچار خستگی و احساس فشار به قسمت های مختلف بدن می شویم . این فشار ها و خستگی ها نشان از هشدار بسیار خطرناکی است که در طولانی مدت قطعا منجر به آزار و اذیت می شود . لذا صندلی های ارگونومیک طراحی و تولید می شوند تا به سادگی بدن انسان دچار خستگی و معضل نگردد . این امر با طراحی خاص و مهندسی شده بر پایه علوم تجهیزات پزشکی میسر شده است که به آن ارگونومیک گفته میشود ، به اینصورت که شما زمانی که یک صندلی ارگونومیک خریداری مینمایید بر روی آن که مینشینید و در زمان های طولانی مثلا هشت سایت در روز یا بیشتر احساس آرامش و رهایی عضلات دارید ، چرا که با در برگرفتن تمام فضاهای خالی مابین بدن و صندلی موجب راحتی شما شده است .   شما میتوانید با شماره گیری تلفن راهنما از مشاوره رایگان درباره انتخاب صندلی ، قیمت روز کالا ، ارسال و نحوه پرداخت سوال بفرمایید . تیم ما به صورت تخصصی در زمینه مبلمان اداری و صنایع وابسته بیش از 30 سال تجربه را در اختیار شما قرار خواهد داد . سایر محصولات مانند میز و صندلی کنفرانسی و حتی صندلی های آموزشگاهی نیز موجود می باشد .    

صندلی مدیریتی سیلا پشتی فوم سرد تهران

کد-محصول m17

تومان 680.000

این صندلی دارای فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با پوشش آبکاری نیکل کرم است . اتصالات پشتی و دسته از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) مکانیزم متشکل از شاسی فلزی با رنگ پودری و آلومینیوم همچنین کفی و پشتی از جنس فوم سرد با روکش چرم PU مرغوب دارای پایه از لوله به ضخامت mm 2 و فریم اتصال با آلیاژ آلومینیوم (Lm2) جک صندلی با کورس ...ادامه مطلب

آلومینیوم (Lm2) جک صندلی با کورس cm8 است .   مشخصات فنی صندلی مدیریتی با پشتی بلند قوس دار مدل: m17 ساخت: سیلا پایه های براق با پوشش آبکاری نیکل کروم با کمپرسور بادی برای افزایش یا کاهش ارتفاع امکان استفاده از جک تا 8 سانتی متر روکش آن نیز از جنس چرم درجه اول می باشد که در رنگ های بسیار متنوع امکان تولید است . قابل ذکر است که شما میتوانید حتی پارچه های متنوعی را برای روکش نشیمنگاه و پشتی نیز انتخاب نمایید که آنها نیز دارای کالیته رنگ های بسیار گسترده می باشد که میتوانید با روشی نوین بدون نیاز به حضور شما در سطح شهر آن را انتخاب نمایید .   صندلی ارگونومیک چه شرایط و ویژگی هایی دارد ؟ صندلی ارگونومیک دارای ویژگی های بسیار متنوع می باشد که در هنگام خرید باید به آنها توجه شود . یکی از این علائم این است که قسمت بیرون و جلویی نشیمنگاه باید به سمت پایین خم شده باشد . دیگر شرایط طراحی پشتی و نشیمنگاه با انحنا یا خطوطی باشد که هوا در جریان باشد و باعث تعریق بدن کاربر نشود . دیگر ویژگی آن این است که در هنگام نشستن به پشت ران و زانو ها فشار وارد نشود . خصوصیات دیگری نیز دارد از جمله اینکه وقتی در حال کار بر روی صندلی نشسته اید ، دسته های آن باعث محدود شدن بازه حرکتی دستهایتان نشود . همچنین بتوان ارتفاع و شیب صندلی را نسبت به ارتفاع میز و قد کاربر تنظیم نمود . در هنگام نشستن کاربر بتواند به سادگی و آسانی روی آن بنشیند و انرژی زیادی برای برخواستن و نشستن صرف نشود ، مجموعه ای برندهای مطرح ، اروند ، نیلپر جلیس لیو better at work ..   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید . تیم پشتیبانی برند برتر در خدمت شماست که به صورت تلفنی مشاوره تخصصی ارائه نماید و قیمت روز محصولات را در اختیارتان قرار دهد . این مجموعه مفتخر است در این سی سال اخیر بهترین برند های مطرح ایران و جهان را با قیمت های رقابتی نسبت به همکاران ارائه نماید .