انواع صندلی مدیریتی سیلا دسته و ارتفاع قابل تنظیم

انواع صندلی مدیریتی سیلا فروش اینترنتی

راهنما 09126132197

در این قسمت از سایت به انواع صندلی های مدیریتی برند سیلا میپردازیم و هر آنچه که این کارخانه در دسته بندی صندلی مناسب مدیران تولید نموده است را برایتان شرح میدهیم . لذا شما میتوانید در قسمت زیرین این مطلب ، تک به تک محصولات مختلف را مشاهده نموده و اطلاعات بسیار مفید و مختصری را داشته باشید .

 

انواع قیمت صندلی های مدیریتی برند Silla co با کد محصول

  • جدیدترین مدل M28q با دسته های قابل تنظیم
  • صندلی مدیریتی M27q همانند سری های M17q
  • صندلی بزرگ پر ابهت برای مدیران کد M22q همانند سری های M11q
  • دارای گارانتی معتبر سیلا
 

در بسیاری از شهر های شلوغ دنیا که مانند شهرهای پرترافیک ایران از جمله تهران ، مشهد ، قم ، اصفهان و غیره میباشند با ترفند های خلاقانه توانسته اند بخش عظیمی از این معضل را حل نمایند . یکی از این ترفند ها خرید غیر حضوری میباشد که با این کار دیگر نیاز به حضور در سطح شهر نیست .

قطعا سایت های اینترنتی و فروش های تلفنی به همراه مشتریان همگی دست به دست هم میدهند تا شهر برای افرادی که برای دلایل ضروری به خیابان ها میروند خلوت تر بوده و مردم با این فرایند از هوای پاک شهرشان نیز حفاظت مینمایند تا صبح ها همگی با تنفس در بوستان های محله هایشان از این نعمت بزرگ لذت ببرند .

البته ممکن است شما در این لحظه بگویید سایت های اینترنتی با مراحل بسیار پیچیده برای پرداخت آنلاین و دردسر های جانبی مانند طول کشیدن رسیدن محصولات و غیره بیشتر از شما انرژی میگیرند .. بله درست میگویید اما با گذشت زمان افراد مختلف در همه صنف ها وارد اینترنت شده و تبلیغات یا آگهی داده اند که شماره تلفن همراهشان وجود دارد ، هدیه ما به شما زیبایی و دوام محصولات ارائه شده میباشد چرم باکیفیت ، mdf و انواع چوب مرغوب ..

 

در این صورت شما میتوانید به سادگی از آنها بخواهید تا ظرف مدت کوتاهی در حدود 3-4 ساعت محصولات میزهای بادوام ، صندلی چرخدار یا خدمات مورد نیازتان را برایتان ارسال نمایند . شاید مبلغ ناچیزی هزینه پیک بگیرند اما به منتظر ماندن برای سه یا چهار روز که محصول را تحویل بگیرید میصرفد و یا اینکه بخواهید خودتان در این شلوغی ها به شرح بیایید که دیگر اصلا به صرفه نیست ..

شما هر گونه صندلی یا میز و مبلمان اداری که لازم دارید را به ما از طریق تلفنی بفرمایید تا بدور از تمامی پیچیدگی های پرداخت آنلاین ، آن را برایتان ظرف چند ساعت در تهران یا دورترین شهرستان ها نسبت به تهران ارسال نماییم . مشاورین ما در اسرع وقت کار شما را راه انداخته و کمک شایانی در حفاظت از سلامتی و وقت شما دارند .

   

صندلی مدیریتی سیلا زیبایی آبکاری کروم

کد-محصول m11

تومان 720.000

صندلی سیلا مدیریتی مدل m11 با فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با آبکاری کروم که دارای اتصالات پشتی از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) می باشد که دسته از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) مکانیزم متشکل از شاسی فلزی رنگ پودری . .. صندلی سیلا مدیریتی مدل m11 با فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با آبکاری کروم که دارای اتصالات پشتی از آلیاژ آلومینیوم (Lm2) می باشد ...ادامه مطلب

صندلی مدیریتی سیلا پشتی فوم سرد تهران

کد-محصول m17

تومان 680.000

 این صندلی سیلا مدل m17 دارای فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با پوشش آبکاری نیکل کرم است . اتصالات پشتی و دسته از آلیاژ آلومینیوم ( Lm2 ) مکانیزم متشکل از شاسی فلزی با رنگ پودری و آلومینیوم همچنین کفی و پشتی از جنس فوم سرد .. این صندلی دارای فریم فلزی از پروفیل اختصاصی با پوشش آبکاری نیکل کرم است . اتصالات پشتی ...ادامه مطلب