انواع صندلی مدیریتی ME92 سلیقه و کاربری متنوع

انواع صندلی مدیریتی سلیقه متنوع

کد محصول x2651

تومان 765.000

راهنما 09126132197

قیمت 765.000

صندلی مدیریتی چرمی آفو با کد ME92 به دست طراحان این کمپانی تولید شده است . یراق آلات و مکانیسم استفاده شده در این صندلی دارای بهترین کیفیت و ماناترین طور عمر است . چرم درجه یک این محصول که به صورت زیبایی با طراحی و دوخت ظریف و ریز توانسته است امکان سایش تا چند ده هزار بار را بوجود بیاورد و تضمین دهد که هیچ مشکلی برایش پیش نمی آید .

کاربری متناسب یکی دیگر از مواردی است که در انتخاب مبلمان اداری میتواند به شما کمک کند . مثلا همین صندلی که در تصویر مشاهده میکنید موجب تغییر ارتفاع نسبت به قامت کاربر میشود ، حتی ممکن است شما میزی را برای کاربری خاص سفارش دهید که آن میز هم امکان تنظیم ارتفاع داشته باشه و یا دسته انواع صندلی مدیریتی و یا صندلی منشی نیز امکان تغییر سایز و ارتفاع و جهت داشته باشد .

 
  • مدل: ME92
  • ساخت: آفو
 

مثلا کودکی که در حال رشد است ممکن است هر سه ماه قد و قامت متفاوتی داشته باشد . نمیشود شما هر سال چند میز برای او بخرید . پس میتوان با یکبار هزینه اما به صورت صحیح هم از انواع صندلی مدیریتی و هم از میز متناسب بهره مند شوید . البته برخی به دلایل مشکلات اقتصادی به این روش نمیتوانند عمل کنند که حق دارند ، ما به آنها مدل های میز های مطالعه کوتاه برای استفاده روی فرش را پیشنهاد میکنیم که با هر قدی امکان استفاده دارد .

مبلمان اداری یکی از شاخصه های اصلی قضاوت یک کسب و کار شده است ، به دلیل تنوع بالا انتخاب آن نیز بسیار دشوار شده است ، لذا شما درخواست دهید تا مشاورین ما به رایگان شما را راهنمایی کرده و پس از آن افتخار ارسال محصولات مورد نیازتان را نیز به ما بدهید . این محصول شامل هر تعدادی که شما بخواهید میشود .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد