انتخاب صندلی تنوع رنگ فروش نیلپر پرسنلی SK504F

انتخاب صندلی کارمندی فروش نیلپر پرسنلی

کد محصول SK504F

تومان 1

راهنما 09126132197

قیمت 1

محصولی خاص و جنجالی از نیلپر با نام SK504F مناسب برای میز کامپیوتر و کارشناسان کاربلد جوان ، امکان انتخاب رنگ روکش با وسعت بسیار بالا و تنظیم دسته های آن در ارتفاع مختلف بخاطر راحتی ساعد دستان شما در حین کار با سیستم کامپیوتر ، همچنین پشتی فنری بسیار راحت که طبق اصول ارگونومیک طراحی گشته است .

چرخه قدیمی رنگ گوته امکان ارائه رنگهای متنوعی را به شما عزیزان در دکوراسیون و نورپردازی خود میدهد . اگر میخواهید از رنگ های شاداب استفاده کنید میتوانید تلفیقی از رنگ قرمز و مقدار کمی سبز را بکار ببرید که با پس از زمینه سفید یا مشکی بسیار دیده میشود . مثلا اینکه یک دیوار مشکی و یک دیوار قرمز با صندلی های سبز که بسیار جذاب می شوند .

 
  • مدل: SK504F
  • ساخت: نیلپر
  • پنج پر فلزی با کاور پلاستیکی
  • دسته پلاستیکی قابل تنظیم با رویه فوم انتگرال
  • بالابر 12 سانتی متری
  • همچنین مناسب جهت کاربری صندلی کامپیوتر قابل تنضیم و متعادل
 

برای در نظر گرفتن تعداد صحیح صندلی و مبلمان اداری مورد نیازتان ، میتوانید تعداد پرسنل را بشمارید و تخمینی از افراد مورد انتظار و ارباب رجوعان در زمان پیک کاری داشته باشد که در نهایت این تعداد به دست می آید اما در برخی سازمان ها روش های بهینه ای برای این مهم در نظر گرفتند و نسبت به فرایند های کسب و کار تعداد آنها استخراج میشود ، برند های مطرح داخلی و وارداتی مبلمان راحتیران ، مبلمان میز و صندلی جلیس ، اروند و نیلپر برای تقدیم به شما هم شهریان عزیز ..

محل کار شما قطعا پنجره دارد و برای کنترل و مدیریت نور و همچنین زیبایی به پرده آن فکر می کنید . پرده در محل کار از مدل های مشخصی استفاده میشود . مثلا پرده کرکره ای یا پرده شید رول ، پرده زبرا و سایر انواع آن هر کدام مناسب برای شرکت ها و سازمان ها میباشد که نسبت به اندازه پنجره شما میتواند تولید گردد .

سفارش هم به صورت تلفنی پذیرفته میشود و هم به صورت شبکه های مجازی . در این هیاهوی تک سرنشینی در خیابان های شهر های بزرگ که موجب ترافیک ، آلودگی هوا و آلودگی صوتی شده است ، ما توانستیم امکان سفارش غیرحضوری و ارسال محصولات در سراسر ایران را فراهم آوریم تا نقش کوچکی در پاکیزه ماندن هوا به نوبه خودمان داشته باشیم .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد