ارسال و قیمت صندلی انتظار آرایشگاه طرح متفاوت WR60

ارسال قیمت صندلی انتظار آرایشگاه طرح

کد محصول WR60

تومان 1.090.000

راهنما 09126132197

قیمت 1.090.000

 قیمت صندلی انتظار آرایشگاه مدلهای فانتزی سه نفره که نشیمن آن بهم چسبیده نیست و با پایه و استراکچر مشکی الکترواستاتیک ، تولید میگردد . کد محصول WR60 مخصوص این محصول راحتیران میباشد ، شما با داشتن کالیته رنگی این محصول ، تنوع رنگی بالایی را میتوانید انتخاب کنید . چرم استفاده شده روی تشک های پشتی و نشیمن بسیار با کیفیت بوده و شامل قابلیت مقاومت در برابر هشتاد هزار بار سایش می باشد .

یکی دیگر از موضوعاتی که بسیار مورد تاکید است همین مطلب انتخاب مبلمان متناسب با نیاز شما است ، صندلی مدیران ، صندلی اتاق پرسنل . خیلی ها هستند که برای انتخاب دفتر کار شرکت بسیار وسواس به خرج میدهند و زمان و انرژی زیادی را صرف میکنند تا دفتری در خور شانشان پیدا کنند ، اما وقتی دفتر را یافتند برای مبلمان اداری به همانصورت فکر نمیکنند که در نهایت متعجب میشوند که چرا بعد از یک سال کسب و کارشان با مشکلات جدی روبرو شده است .

 
  • مدل: WR60
  • ساخت: راحتیران
 

همین نکته ظریف همه را دچار آسیب نموده است ، بسیاری از افراد میخواهند بدون توجه به ترکیب رنگی ، ترکیب بندی ، کمپوزیسیون ، نوع نورگیری واحد ، نوع نورپردازی ، دکوراسیون و غیره به انتخاب مبلمان اداری بپردازند و کاملا حسی و بدون تفکر مهندسی انتخاب نمایند . سلیقه تنها 50 درصد ماجراست و 50 درصد دیگر مشاوره ای است که یک فرد خبره به شما میتواند بدهد .

شما یک فیلم با موبایلتان به همراه چند عکس از چند زاویه ، از دفتر کارتان تهیه کنید و کاملا همه اتاق ها و سالنها را در آنها پوشش دهید . سپس آن را به شماره راهنما ارسال نمایید و یا تماس بگیرید و بخواهید که آدرس شبکه اجتماعی را به شما بدهیم . سپس مشاوره ای رایگان نسبت به سلیقه ، شرایط و بودجه شما داده خواهد شد و محصولات را در محل به شما تحویل خواهیم داد .